Czwarty rowerowy rajd po Jurze w 33 rocznicę powstania NSZZ Solidarność

Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność ISD Huty Częstochowa i Organizacja Podzakładowa NSZZ Solidarność Alchemii S.A Zakład Rurexpol serdecznie zapraszają członków związku i sympatyków naszej organizacji na rajd rowerowy w rocznicę utworzenia Naszego Związku. W ten skromny sposób chcemy uczcić kolejną piękną rocznicę i na chwilę oderwać się od codziennych trosk, zmartwień i kłopotów. Pojedziemy przez Ossonę, lasem do Sanktuarium Ojca Pio, dalej przez Siedlec, Srocko, Brzyszów, Turów do Olsztyna. Po smacznym jak myślimy obiedzie, wrócimy piękną leśną drogą do Częstochowy.

Trasa liczy ok. 50km. Wszyscy dadzą radę. Serdecznie zapraszamy- 4.08.2013r obok drogerii Rossman (Jagielończycy) godzina 10:00.

-Zapisy w siedzibie NSZZ Solidarność na Mirowie do końca lipca, Tel 3237591

-Kontakt Z.Wójcik 509 361 078 i Z. Mizera 505 608 829

-Wpisowe 10zł które w całości zostanie przeznaczone na posiłek

Aby powiększyć mapę proszę w nią kliknąć