Śmiać się czy płakać

images

W dniu 2.07.2015 odbyło się kolejne zebranie z pracodawcą w sprawie tak zwanej restrukturyzacji Rurexpolu czytaj zwolnień grupowych. Prezesi przedstawili stanowisko że tylko i wyłącznie zwolnienia grupowe mogą uratować ten zakład. Innego pomysłu nie mają. Wstyd nam i czujemy się zażenowani że tylko na takie rozwiązania stać Zarząd Alchemii. Pierwszy został zwolniony dyrektor Rurexpolu a za nim mają polecieć inni pracownicy. Kto wykona zadania produkcyjne ......nie wiadomo. Może prezesi dołączą do naszych brygad bo to deklarują. Czekamy na to z niecierpliwością. A teraz poważnie: nie ma zgody na zwalnianie i tak okrojonej wcześniej z wartościowych pracowników, załogi.

Po zapoznaniu się z tak zwanym" porozumieniem" Związki na piśmie przygotują odpowiedź dla pracodawcy. Następne zebranie ustalono na 9.07.2015 r.{jcomments on}