2 WRZEŚNIA: ZAPRASZAMY NA FESTYN RODZINNY "SOLIDARNOŚCI" W KOCHCICACH

2017 08 01 festyn plakat poziomy

Aktualizacja (1 sierpnia): W biurze Regionu (ul. Łódzka 8/12, tel. 34 360 55 70) dostępne są już karnety dla dzieci i dla dorosłych. Karnet dla dzieci (30 zł) zapewnia nielimitowane korzystanie z atrakcji na placu zabaw oraz następujące dania: nuggetsy z frytkami • ziemniak pieczony • lody/wata cukrowa/popcorn (do wyboru) • szaszłyk owocowy oraz napój. Karnet dla dorosłych (35 zł) obejmuje następujące dania: kiełbasa • karkówka • bigos oraz piwo. Koszt karnetów jest sumą wartości dań oraz napojów. Zapraszamy!
W czasie Festynu "Solidarności" zostanie przeprowadzona loteria oraz zbiórka publiczna na leczenie sześcioletniej Gabrysi Rabiegi (Gabriela Rabiega - Fundacja "Iskierka", KRS 0000248546), córeczki związkowca z częstochowskiego MPK.
Przez cały czas Festynu muzyka na żywo i z płyt do słuchania i do tańca, a także tor kartingowy, quady, tyrolka na terenie jednej z najciekawszych i najnowocześniejszych w kraju strzelnic o charakterze sportowo-myśliwskim. Tam nie można się nudzić!
Przypominamy o możliwości dofinansowania zakupu karnetów przez organizacje zakładowe. Po plakaty do gablot związkowych zapraszamy do biura Regionu. Dla niezmotoryzowanych posiadaczy karnetów Region zorganizuje transport autokarowy (wkrótce szczegóły). Posiadaczy aut informujemy, iż w sąsiedztwie Strzelnicy znajdują się dwa bezpłatne parkingi niestrzeżone. Mapka dojazdu i parkingi: link.

festyn

Tekst pochodzi ze witryny internetowej Regionu Częstochowskiego NSZZ „Solidarność” (www.solidarnoscczestochowa.pl)