Wybory w Związku 2014-2018

Zakończyły się wybory cząstkowe w NSZZ "Solidarnośc" przy Alchemii S.A. Zakład Rurexpol. Członkowie związku z poszczególnych oddziałów i brygad wybrali 15 delegatów którzy będa ich reprezentować na I Walnym Zebraniu Delegatów w Organizacji Podzakładowej i wybiorą nowe władze Związku na kadencje 2014-2018. Zebranie Delegatów odbędzie się 28.02.2014 w Rurexpolu sala odpraw hala 1. Walne zebranie MOZ w Alchemii S.A. zaplanowano na 15 marca 2014r w Zawadzkiem. O wynikach poinformujemy po wyborach.