Wycieczka historyczno ? naukowa do Warszawy

muzeum Międzyzakładowa Komisja Związkowa NSZZ "Solidarność" przy Zarządzie Regionu Częstochowskiego zaprasza członków i sympatyków Związku na wycieczkę do Warszawy.

W planie jest zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego wraz z seansem filmu "Miasto ruin", zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik oraz projekcja filmu "Czas i przestrzeń" w Planetarium Kopernika. Wyjazd 27 października (niedziela) o godz. 6:00 z Rynku Wieluńskiego. Koszt przejazdu z ubezpieczeniem i biletami wstępu wynosi 50 zł. Zapisy i wpłaty u kol. Elżbiety Fołtarz ? tel. 605729703. Wpłaty (po zapisaniu się) można również dokonać w sekretariacie Hutniczej Solidarności tel 34 323 75 91 .