Odwiedziliśmy posłów PO

marsz9 marca związkowcy z częstochowskiej "Solidarności" przekazali posłom rządzącej Platformy Obywatelskiej postulaty trzech central związkowych zgłoszone do rozmów z rządem.
Postulaty, które centrale związkowe - NSZZ "Solidarność", OPZZ i FZZ - przedstawiły wcześniej premier Ewie Kopacz, to nie obrona przywilejów pracowniczych czy związkowych, ale propozycja dyskusji o realnych problemach polskiego społeczeństwa. To katalog spraw wymagających pilnego rozwiązania. Związkowcy zastali w biurach poselskich jednie Halinę Rozpondek, nie zastali natomiast Izabeli Leszczyny i Grzegorza Sztolcmana, mimo iż poniedziałek jest tradycyjnym dniem przeznaczonym na pracę w okręgu wyborczym. Listę postulatów przekazano więc w tym przypadku dyrektorowi biura.
Więcej informacji o akcjach protestacyjnych w najbliższym wydaniu "Gazety Solidarności", które ukaże się po 23 marca.

Link go galerii:

Klik1

Klik2

Tekst i zdjęcia z http://www.solidarnoscczestochowa.pl/